O nás

Hledáte spolehlivého partnera pro vedení účetnictví Vaší firmy? Potřebujete rychle a efektivně vyřešit daňovou problematiku, či pouze hledáte odborné poradenství v oblasti ekonomie, účetnictví a organizace Vašeho podniku? V tom případě je tu pro Vás daňová a účetní kancelář T&T Consulting se sídlem v Bruntálu.

T&T Consulting je rodinná společnost s dlouholetými zkušenostmi a praxí v oblasti daňového, ekonomického, organizačního a účetního poradenství, která byla založena již roku 1999 a za dobu svého působení za sebou zanechala již dlouhý seznam spokojených klientů. Kromě profesionální poradenské činnosti nabízí T&T Consulting svým klientům i plně kvalifikované vedení účetnictví a daňové evidence jejich společností.
V rámci poradenské činnosti nabízí naše kancelář mimo jiné například poskytování komplexního daňového poradenství, vypracování daňové optimalizace, zpracování daňových přiznání ke všem typům daní, zastupování klienta před finančním úřadem, OSSZ, zdravotními pojišťovnami a mnohé další činnosti, které nesmí chybět v žádné finančně poradenské kanceláři hodné toho jména.
V rámci zpracování účetnictví a daňové evidence jsme pro klienty připraveni zpracovat například vedení daňové evidence a účetnictví, komplexní účetní poradenství, zpracování mezd a mzdové evidence, zpracování vnitřních předpisů (směrnic) účetní jednotky a v neposlední řadě i zajištění auditu a auditorské činnosti. To vše se zaměřením jak na drobné, malé a střední firmy tak i se zaměřením na neziskové organizace a územně správní celky.
Mimo to se T&T Consulting věnuje problematice mezinárodního zdaňování , likvidaci obchodních společností a ekonomickému a organizačnímu poradenství.

Velmi nám záleží na spokojenosti našich klientů a na udržování vysoké úrovně odbornosti našich zaměstnanců, kteří jsou proto neustále podrobováni nejrůznějším školením a seznamováni se všemi novinkami v účetní a daňové oblasti. V důsledku toho jsme schopni nabídnout vysokou míru individuality, maximální odbornost, profesionalitu a samozřejmě i maximální diskrétnost.Ke zvýšení spokojenosti klientů jistě přispívá i fakt, že je naše kancelář stoprocentně pojištěna k odpovědnosti za škodu a jakékoli případné pochybení z naší strany je okamžitě kompenzováno.

V případě zájmu o naše služby nás prosím kontaktujte na některé z  kontaktních adres uvedených v záložce Kontakt.